Načítání obsahu...
CZ  
+420 732 894 914 (od 8:00 do 16:00)
Libros  30 minut
--133 %

1 499 CZK

PRŮBĚH ZÁŽITKU

Ve sjednaný termín minimálně 30 min před začátkem zážitkové jízdy se dostavíte na adresu LIBROS, Palackého 1114, Ostrava-Přívoz. Zkušený instruktor od Vás nejprve přebere poukázku, která Vás opravňuje k uskutečnění zážitku a zkontroluje, zda je vše v pořádku. Následně Vás čeká instruktáž z ovládání vozidla a chování při samotné jízdě. Instruktor s Vámi projede jedno kolo na polygonu. Poté už zasednete za volant a vyrážíte vstříc adrenalinu s instruktorem . Instruktor je Vám po celou dobu jízdy k dispozici, dohlíží na bezpečnost a na správné ovládání. Pokud se budete řídit jeho pokyny, je trasa zcela bezpečná. Diváci se mohou zúčastnit.        

LEKTOŘI

MIROSLAV BRODŇAN

Specialista a instruktor kurzů

Ambiciózní mladý muž se smyslem pro koncepci, důslednost s tahem na branku. Charakterní příslušník speciální jednotky policie s kvalifikovaným výcvikem ovládání vozidel při výkonu služby. Specialista na výcvik řidičů - příslušníků policie a Integrovaného záchranného systému. Specialista na vozidla a techniku se zaměřením na asistenční systémy vozidel a moderní technologie.

Akce končí za

Jízda Fabií


Tento vůz vítězil v poháru ŠKODA FABIA CUP! Zkušení závodníci s ním absolvovali okruhové i kopcové závody Mistrovství ČR a SR . Navíc je tento vůz homologován podle evropských řádů  F.I.A. 

Přídavné chlazení motoru, sportovní homologovaná sedadla SPARCO a bezpečnostní čtyřbodové pásy OMP, trubkový celoprostorový ochranný rám pro posádku, ochranné bezpečnostní sítě OMP, tříramenný volant OMP. 

Všemi těmito vychytávkami se může pyšnit upravená karoserie FABIA. Vyzkoušíte si tuto extrémní jízdu i vy?

K zážitku je nutno dokoupit pohonné hmoty a ochranné pomůcky (přilbu).

3 490 CZK

  

2 884 CZK bez DPH


Původní cena 1 499 CZK ušetříte -1 991 CZK

Nechte se pohltit adrenalinem jízdy ve vytuněné Fabii RS Cup. Budete se divit, co všechno toto auto dokáže. Neskutečné zrychlení z nuly na sto za pár vteřin. 

Zážitky naší fanynky

Zážitky naší fanynky
Centrum Libros ve mně probudilo vášeň pro rychlé a divoké jízdy. Dostat se za pár vteřin z 0 na 120 vám zvedne pořádně adrenalin v žilách, a co teprve když vás pustí sednout za volant. Alespoň na chvíli jsem si vyzkoušela být takovou malou rally závodnicí a stojí to opravdu za to! :)
Libros

JSME VŠUDE S VÁMI

SLEDUJTE NÁS NA SÍTI