Načítání obsahu...
CZ  
+420 732 894 914 (od 8:00 do 16:00)
Libros  60 minut
-75 %

7 999 CZK

PRŮBĚH ZÁŽITKU

Technicko-terénní polygon, který nemá v ČR obdobu. Lze na něm trénovat všechny prvky offroadových obtížností. Parametry: délka 2 km na kterých je vybudováno 25 překážek a technicko-terénních prvků.

LEKTOŘI

JOSEF JEŘÁBEK

Specialista a instruktor kurzů

Zkušený instruktor s mnoha ujetými kilometry za volanty těžkých nákladních vozidel po celé Evropě. Jeho sportovní motoristické počátky sahají do začátku devadesátých let. Při kurzech bezpečné jízdy, důsledný, nekompromisní, avšak s pochopením pro řidiče, kteří se snaží, ale jejich dovednosti pokulhávají za očekávaným standardem.

MIROSLAV BRODŇAN

Specialista a instruktor kurzů

Ambiciózní mladý muž se smyslem pro koncepci, důslednost s tahem na branku. Charakterní příslušník speciální jednotky policie s kvalifikovaným výcvikem ovládání vozidel při výkonu služby. Specialista na výcvik řidičů - příslušníků policie a Integrovaného záchranného systému. Specialista na vozidla a techniku se zaměřením na asistenční systémy vozidel a moderní technologie.

Akce končí za

Pronájem terénního polygonu


Náš terénní polygon nemá v České republice obdoby! Jeho délka je vyměřená na 2 km a je něm vybudováno 25 překážek a technicko-terénních prvků. To prostě musíte zkusit! Místo je vhodné pro pořádání eventů a teambuildingů.

K zážitku je nutno dokoupit pohonné hmoty a ochranné pomůcky (přilbu).

1 999 CZK

  

1 652 CZK bez DPH


Původní cena 7 999 CZK ušetříte 6 000 CZK

 Nevšední zážitek na terénním polygonu si bude pamatovat ještě dlouhé roky.

Libros

JSME VŠUDE S VÁMI

SLEDUJTE NÁS NA SÍTI