Načítání obsahu...
CZ  
+420 732 894 914 (od 8:00 do 16:00)
Libros  30 minut
-85 %

7 999 CZK

PRŮBĚH ZÁŽITKU

Jízdy ve vojenské technice Renault, Ross 6x6 s valníkovou nástavbou

  • 1.jízda - řídí instruktor + zaškolí zákazníka
  • 2.jízda - může řídit zákazník

LEKTOŘI

JOSEF JEŘÁBEK

Specialista a instruktor kurzů

Zkušený instruktor s mnoha ujetými kilometry za volanty těžkých nákladních vozidel po celé Evropě. Jeho sportovní motoristické počátky sahají do začátku devadesátých let. Při kurzech bezpečné jízdy, důsledný, nekompromisní, avšak s pochopením pro řidiče, kteří se snaží, ale jejich dovednosti pokulhávají za očekávaným standardem.

PAVEL HERMAN

Specialista a instruktor všech kurzů

Rozvážný až tichý muž s mnoha manuálními a řemeslnými schopnostmi s citem pro auta. Sympatický chlapík s mnoha zkušenostmi se sportovními úpravami vozidel. Kvalifikací profesionální lakýrník, univerzální pilot pro soutěže, okruhy i off road. Umí řidiče osobnostně posunout a zdokonalit.

IVAN BEDNAŘÍK

Specialista a instruktor kurzů

Vyzrálý a vyrovnaný profesionální řidič autobusu s nadhledem na věc. Otec Ivana Bednaříka jr. Klidně, rozvážně až nenápadně hodnotí řidiče při výcviku od svého velkého „autobusáckého“ volantu s pochopením. Svůj volný čas mimo svou profesi věnuje práci lektora na Centru LIBROS . Stoprocentně spolehlivý. Pilot vojenského nákladního speciálu na terénním polygonu Centra LIBROS

Akce končí za

Vojenský speciál Tatra


Chcete si vyzkoušet pravý adrenalin v těžké vojenské technice?

U nás jste správně!

Speciální vojenský vůz pro těžký extrémní terén byl vyroben pro armádu v limitované edici 16 kusů a dva z nich jsou k dispozici v našem centru! V ceně zážitku je pronájem vozu na 30 minut v terénu a zkušený instruktor, který je s vámi po celou dobu jízdy.

K zážitku je nutno dokoupit pohonné hmoty a ochranné pomůcky (přilbu).

1 199 CZK

  

991 CZK bez DPH


Původní cena 7 999 CZK ušetříte 6 800 CZK

Adrenalinová jízda v limitované edici vojenského vozu Ross. Tento speciální typ vozidla byl vyroben pro armádu v počtu 16 ks a z toho 2 ks jsou k dispozici.

Libros

JSME VŠUDE S VÁMI

SLEDUJTE NÁS NA SÍTI