Načítání obsahu...
CZ  
+420 732 894 914 info.centrum@libros.cz

Aktuality

CO JE U NÁS NOVÉHO? - INSPIRUJTE SE!

title

Nové možnosti obchodování s Republikou Kazachstán

  8.5.2009

Po několika obchodních misích do Republiky Kazachstán, vytváření a propojování podnikatelských možností a s pověření a podporou primátora Statutárního města Ostravy , hejtmana Moravskoslezského kraje  a dalších významných partnerů se otevírají reálné možnosti spolupráce.

Úvodním projektem je tvorba webového prostředí - portálu www.eurokaz.eu . Tyto  stránky budou zaměřeny především na podporu Moravskoslezského kraje , města Ostravy, podnikatelského, ekonomického , kulturního prostředí s akcentem na vysoké školství , vědu, výzkum a vzdělávání našeho kraje.

Cílem je představovat město Ostravu , Moravskoslezský kraj , jejich historii , současnost a budoucnost a přiblížit jej Kazašské republice.

Interaktivní prostředí webových stránek bude umožňovat vzájemnou komunikaci českých a kazašských firem , zobrazovat jejich nabídky a poptávky a efektivně tak podporovat vzájemný obchod.

Webové stránky projektu Kazachstán budou spuštěny v nejkratší možné době. www.eurokaz.eu je prostředí , které Vám nabídne široké podnikatelské  možnosti.


Autor D.F.

Libros

JSME VŠUDE S VÁMI

SLEDUJTE NÁS NA SÍTI