Načítání obsahu...
CZ  
+420 732 894 914 info.centrum@libros.cz
Libros  30 minut
-82 %

6 999 CZK

PRŮBĚH ZÁŽITKU

Ve sjednaný termín minimálně 30 min před začátkem zážitku se dostavíte na adresu LIBROS, Palackého 1114, Ostrava-Přívoz, zkušený instruktor od Vás nejprve přebere poukázku, která Vás opravňuje k uskutečnění zážitku a zkontroluje, zda je vše v pořádku. Následuje krátká instruktáž od zkušeného bagristy, který vám ukáže, co traktorbagr 4x4 dovede, jak se ovládá a co si můžete vyzkoušet. Jízda 200 m na místo pískoviště, krátké zaškolení, kopání jámy na šířku lžíce v jedné ose a její zpětné zahrnutí. Zbytek času si bagrujete sami. Po celou dobu bagrování vám bude bagrista k dispozici.Bagrista je Vám po celou dobu bagrování k dispozici, dohlíží na bezpečnost a na správné ovládání. Diváci se mohou zúčastnit.            

Akce končí za

Bagrování

K zážitku je nutno dokoupit pohonné hmoty.

Chtěli jste být v dětství bagristou? Máte mimořádnou možnost si to skutečně vyzkoušet! Nasedněte do bagru, chopte se páky a vykopejte pořádnou jámu. Po celou dobu bagrování vám bude po ruce zkušený bagrista, který vám před samotným bagrováním dá školení, jak správně se strojem zacházet a po celou dobu bude dohlížet na bezpečnost a správné ovládání. Délka zážitku je 30 minut.

Rýpadlo-nakladač CAT 428C

  • víceúčelová nakládací lopata o objemu 1,03 m3
  • vodorovný dosah zadního ramene 6,6 m
  • hloubkový dosah zadního ramene 5,8 m
  • provozní hmotnost 8 t
  • šířka 2,5 m
  • výška stroje 3,9 m
  • kopání mimo osu podkopové lopaty 45 a 75 cm
  • svahovací lopata 130 cm
  • paletizační vidle
  • teleskopický výložník

1 199 CZK

  

991 CZK bez DPH


Původní cena 6 999 CZK ušetříte 5 800 CZK

Velká hračka! 8 tunový bagr na obrovském 15 000 tunovém pískovišti. Staň se bagristou, usedni do bagru, vezmi do ruky páky a vykopej pořádnou jámu na pískovišti. 

Zážitky naší fanynky

Zážitky naší fanynky
Už od dětství mě lákaly autíčka, náklaďáky, bagry a různé další stroje na kolečkách více než panenky. Hned v 18 jsem si samozřejmě udělala řidičák a začala brázdit silnice, ovšem vyzkoušet si ovládání bagru je trošku jiné kafe! Když jsem si sedla na sedadlo velkého kolosu a prohlédla interiér, instruktor se pustil do školení. Nejsem žádný Bořek stavitel, takže mi chvilku trvalo, než jsem přišla na to, která páčka rameno zvedá, která ryje do země… Ale s trpělivým instruktorem za zády jsem záhy přišla na to, jak bagr ovládat, takže dříve pevná plocha po mém nájezdu vypadala jako rozryté pískoviště. Venku mě v počínání povzbuzovali kamarádi a ukazovali palce nahoru. Když se mi nakonec podařilo udělat výkop, řekla jsem si, že to vskutku stálo za to! Z bagrování jsem si odnesla spoustu zážitků, fotek a perfektně jsem po náročném pracovním týdnu osvěžila svou mysl i ducha! Navíc, život je plný překvapení a nikdy není pozdě na změnu kariéry. :)
Libros

JSME VŠUDE S VÁMI

SLEDUJTE NÁS NA SÍTI