Načítání obsahu...
CZ  
+420 732 894 914 info.centrum@libros.cz
Libros  30 minut
-32 %

3 399 CZK

PRŮBĚH ZÁŽITKU

Ve sjednaný termín minimálně 30 min před začátkem zážitku se dostavíte na adresu LIBROS, Palackého 1114, Ostrava-Přívoz, zkušený instruktor od Vás nejprve přebere poukázku, která Vás opravňuje k uskutečnění zážitku a zkontroluje, zda je vše v pořádku.

30 minutová jízda buldozerem začíná příchodem k nastartovanému buldozeru, Prvních 300 m jede instruktor - zkušenéný buldozerista, který vám ukáže, co stalinec T - 170 dovede, jak se ovládá a co si můžete vyzkoušet, zbytek času jede zákazník po polygonu. Pro zručné je nachystáno štěrkové lože, kde si buldozerista - zákazník může vykoušet před sebou hrnout štěrk. Po té svojí rýhu zarovná a vrací se zpět na stanoviště, popř. se projede po polygonu do vyčerpání 30 minut. Zkušený instruktor - buldozerista je Vám po celou dobu zážitku k dispozici, dohlíží na bezpečnost a na správné ovládání. Diváci se mohou zúčastnit.         LEKTOŘI

DAVID SELC

Specialista a instruktor kurzů

Sympatický chlapík s pevným hlasem a širokým životním rozhledem. Vyzná se v historii automobilů a motocyklů, uznává rodinné tradice a lidské hodnoty, miluje veškeré stroje, auta, motorky, život kolem sebe, pořádek a poctivost. Čemu nerozumí, tomu se naučí. Narozen jako profesionál, rodící se manažer. Vstřícný a empatický přístup ke klientům, důkladný až neústupný pokud jde o profesionální přístup. Charakteristická vlastnost – nesnese, aby něco nebylo v pořádku.

Akce končí za

BULDOZER STALINEC T - 170


2 299 CZK

  

2 299 CZK bez DPH


Původní cena 3 399 CZK ušetříte 1 100 CZK


Původní legendární ruský těžký pracovní stroj vyrobený na základě modernizace sovětského pásového traktoru T- 130. Jeden z nejlepších modelů T- 170 má kolem 80 různých variant.


Motor: naftový ( vícepalivový ) přeplňovaný čtyřválec chlazený vodou, výkon 180 koní.


Zdvihový objem 14 400 ccm.


Pomocný startovací motor: benzínový dvouválec s karburátorem, chlazený vodou.


Hmotnost: 19 560 kg


Podvozek: svařovaný nosný rám s housenkovými pásy a vyvažovacím vahadlem.


Převodovka: hydromechanická, 8 rychlostí vpřed, 4 rychlosti vzad.


Kabina řidiče: celokovová, systém ROPS – FOPS  s panoramatickými skly.


Palivová nádrž: 300 l


Spotřeba paliva: obrovská


Řízení a ovládání: hydraulické páky


Rok výroby: 1988


Libros

JSME VŠUDE S VÁMI

SLEDUJTE NÁS NA SÍTI