Načítání obsahu...
CZ  
+420 732 894 914 info.centrum@libros.cz
Libros  30 minut
-41 %

3 399 CZK

PRŮBĚH ZÁŽITKU

Společnost Libros vám ve spolupráci s firmou Showcars a americkou firmou EasyDrift přináší revoluci v driftování – naučíte se dokonale ovládat vozidlo v kontrolovaném bočním smyku.

EASYDRIFT je revoluční koncept, který používá patentovanou technologii návleku na pneumatiku, který simuluje zcela reálný stav vozu s nízkou přilnavostí k vozovce.

EASYDRIFT je dokonale přizpůsoben pro výuku bezpečné jízdy a prověří dokonale po všech stránkách řidičské schopnosti u zkušených i méně zkušených řidičů. Poskytuje zcela reálnou simulaci krizové situace, kdy dojde u vozidla ke ztrátě adheze s vozovku.

EASYDRIFT umožní řidiče připravit na krizové situace a pochopit jejich limity a především včasné reakce na danou situaci, která může být způsobena špatným počasím, vlhkou či namrzlou vozovkou atd. Je vhodný pro výuku běžného řidiče, nebo řidiče profesionála, případně řidiče závodníka.

Použitelné při jakémkoli počasí. Snadné zacházení se systémem. Cvičení pro začátečníky a pokročilé. Zažijte revoluci v driftování s EASYDRIFT, naučte se dokonale ovládat vozidlo v řízeném smyku! Ve spolupráci s americkou firmou EASYDRIFT Vám přinášíme naprostou revoluci v driftování, která znamená převratnou budoucnost nejen v jízdě driftem, ale i ve škole smyku.

Diváci se mohou zúčastnit.


Akce končí za

Jízda EASY DRIFT

K zážitku je nutno dokoupit pohonné hmoty.

POUKAZY ZAKOUPENÉ NA SLEVOMATU S PLATNOSTÍ DO 31.1.2021, JSOU PLATNÉ DO 31.3.2021.

Díky spolupráci s firmou Showcars a EasyDrift vám můžeme přinést neopakovatelný zážitek! A to ovládání vozidla v bočním smyku. Patentovaná technologie návleků na pneumatiku s nízkou přilnavostí k vozovce umožní simulovat stav vozidla při smyku. Driftování dokonale prověří reakční schopnosti řidičů a umožní připravit na reálné situace, kde rychlost a pohotovost hraje zásadní roli.

1 999 CZK

  

1 652 CZK bez DPH


Původní cena 3 399 CZK ušetříte 1 400 CZK

Jízda v osobním vozidle se speciální technologií návleků na pneumatikách, které simulují zcela reálný stav vozu s nízkou přilnavostí k vozovce.

Zážitky naší fanynky

Zážitky naší fanynky
Burácení motoru pod kapotou, pištění kol, dva sporťáky nebezpečně smykující kolem sebe… ne, teď nepopisuji poslední díl seriálu Kobra 11, ale svůj zážitek s EASYDRIFT. Začali jsme pozvolna. Instruktor mi vysvětlil, jak se vozidlo dostane do smyku a jak se v takové situaci zachovat. Jelikož jsem dopředu nevěděla, kdy se auto dostane do smyku, srdce mi tlouklo napětím jako o závod. Vítr mi přes stažené okýnko čechral vlasy a já jsem si užívala nevšední jízdu plnou napětí, dramatického zrychlení a otáčení. Nakonec si pro mě instruktor se svým kolegou připravili pořádný adrenalin, kterému přezdívali aquabely! Když se na vás řítí rozjetý sporťák a v poslední chvíli smykem mine vůz, ve kterém sedíte, je to zážitek, na který jen tak nezapomenete! Kromě úžasného zážitku jsem si však odnesla další plus – na cestách se budu cítit určitě klidněji a bezpečněji, když vím, jak se zachovat, když při jízdě na hladké vozovce nastane krizová situace.
Libros

JSME VŠUDE S VÁMI

SLEDUJTE NÁS NA SÍTI