Načítání obsahu...
CZ  
+420 732 894 914 info.centrum@libros.cz
Libros  30 minut
-33 %

2 399 CZK

PRŮBĚH ZÁŽITKU

Miluje vaše dítě auta a řízení? Nechte jej usednout za volant osobního automobilu. Nezáleží na věku. Důležité je, aby dosáhlo na pedály. Garantujeme nezapomenutelný zážitek z prvního rozjezdu pro vás i vaše dítě.

Ve sjednaný termín minimálně 30 min před začátkem zážitkové jízdy se dostavíte na adresu LIBROS, Palackého 1114, Ostrava-Přívoz. Zkušený instruktor od Vás nejprve přebere poukázku, která Vás opravňuje k uskutečnění zážitku a zkontroluje, zda je vše v pořádku. Následně  mladý řidič zasedne za volant a vyrazí s instruktorem vstříc první jízdě automobilem.


LEKTOŘI

DAVID SELC

Specialista a instruktor kurzů

Sympatický chlapík s pevným hlasem a širokým životním rozhledem. Vyzná se v historii automobilů a motocyklů, uznává rodinné tradice a lidské hodnoty, miluje veškeré stroje, auta, motorky, život kolem sebe, pořádek a poctivost. Čemu nerozumí, tomu se naučí. Narozen jako profesionál, rodící se manažer. Vstřícný a empatický přístup ke klientům, důkladný až neústupný pokud jde o profesionální přístup. Charakteristická vlastnost – nesnese, aby něco nebylo v pořádku.

IVAN BEDNAŘÍK

Specialista a instruktor kurzů

Vyzrálý a vyrovnaný profesionální řidič autobusu s nadhledem na věc. Otec Ivana Bednaříka jr. Klidně, rozvážně až nenápadně hodnotí řidiče při výcviku od svého velkého „autobusáckého“ volantu s pochopením. Svůj volný čas mimo svou profesi věnuje práci lektora na Centru LIBROS . Stoprocentně spolehlivý. Pilot vojenského nákladního speciálu na terénním polygonu Centra LIBROS

Akce končí za

I - Legální autoškola - 30 minut kurz


POUKAZY ZAKOUPENÉ NA SLEVOMATU S PLATNOSTÍ DO 31.1.2021, JSOU PLATNÉ DO 31.3.2021.


Co vše se mladý řidič naučí?

správné sezení za volantem

ovládání volantu a pedálů

řazení rychlostí

rozjíždění, zastavení a couvání

zatáčení s rozumem

dopravní značení a situace

vedení auta ve vyšší rychlosti

správné brzdění

rychlý rozjezd a zastavení

objíždění, vyhýbání a slalom mezi kužely

způsoby parkování

1 599 CZK

  

1 321 CZK bez DPH


Původní cena 2 399 CZK ušetříte 800 CZK

Jízda probíhá ve vozidle s manuální převodovkou na uzavřeném polygonu Centra LIBROS. S instruktorem si dítě vyzkouší rozjezdy, řazení, parkování a další dovednosti spojené s řízením osobního automobilu.


Libros

JSME VŠUDE S VÁMI

SLEDUJTE NÁS NA SÍTI