Načítání obsahu...
CZ  
+420 732 894 914 info.centrum@libros.cz
Libros  30 minut
--84 %

1 899 CZK

PRŮBĚH ZÁŽITKU

Ve sjednaný termín minimálně 30 min před začátkem zážitkové jízdy se dostavíte na adresu LIBROS, Palackého 1114, Ostrava-Přívoz. Zkušený instruktor od Vás nejprve přebere poukázku, která Vás opravňuje k uskutečnění zážitku a zkontroluje, zda je vše v pořádku.  Po té vyrážíte vstříc adrenalinu s instruktorem. Diváci se mohou zúčastnit.        

Akce končí za

Jízda Fabií


Tento vůz vítězil v poháru ŠKODA FABIA CUP! Zkušení závodníci s ním absolvovali okruhové i kopcové závody Mistrovství ČR a SR . Navíc je tento vůz homologován podle evropských řádů  F.I.A. 

Přídavné chlazení motoru, sportovní homologovaná sedadla SPARCO a bezpečnostní čtyřbodové pásy OMP, trubkový celoprostorový ochranný rám pro posádku, ochranné bezpečnostní sítě OMP, tříramenný volant OMP. 

Všemi těmito vychytávkami se může pyšnit upravená karoserie FABIA. Vyzkoušíte si svezení i vy?

3 490 CZK

  

2 884 CZK bez DPH


Původní cena 1 899 CZK ušetříte -1 591 CZK

Nechte se pohltit adrenalinem jízdy ve vytuněné Fabii RS Cup. Budete se divit, co všechno toto auto dokáže. Neskutečné zrychlení z nuly na sto za pár vteřin. 

Zážitky naší fanynky

Zážitky naší fanynky
Centrum Libros ve mně probudilo vášeň pro rychlé a divoké jízdy. Dostat se za pár vteřin z 0 na 120 vám zvedne pořádně adrenalin v žilách, a co teprve když vás pustí sednout za volant. Alespoň na chvíli jsem si vyzkoušela být takovou malou rally závodnicí a stojí to opravdu za to! :)
Libros

JSME VŠUDE S VÁMI

SLEDUJTE NÁS NA SÍTI