Načítání obsahu...
CZ  
+420 732 894 914 Otevřeno po - pá, 7 - 16h, info.centrum@libros.cz
Libros  15 minut
-33 %

1 500 CZK

LEKTOŘI

DAVID SELC

Specialista a instruktor kurzů

Sympatický chlapík s pevným hlasem a širokým životním rozhledem. Vyzná se v historii automobilů a motocyklů, uznává rodinné tradice a lidské hodnoty, miluje veškeré stroje, auta, motorky, život kolem sebe, pořádek a poctivost. Čemu nerozumí, tomu se naučí. Narozen jako profesionál, rodící se manažer. Vstřícný a empatický přístup ke klientům, důkladný až neústupný pokud jde o profesionální přístup. Charakteristická vlastnost – nesnese, aby něco nebylo v pořádku.

MIROSLAV KUSA

Specialista a instruktor kurzů

Rozvážný až nenápadný muž s velkou zásobou zkušeností. Čistý profesionál s vysokou vyjadřovací schopností a odborným výkladem v praktickém výcviku. Specialista na výcvik všech typů řidičů, které dokáže během kurzu naučit spoustě nových věcí. Jeho kmenové povolání je z úplně jiného oboru a pozici instruktora má jako profesionální hobby. Specialista na jízdu OFF ROAD.

IVAN BEDNAŘÍK

Specialista a instruktor kurzů

Vyzrálý a vyrovnaný profesionální řidič autobusu s nadhledem na věc. Otec Ivana Bednaříka jr. Klidně, rozvážně až nenápadně hodnotí řidiče při výcviku od svého velkého „autobusáckého“ volantu s pochopením. Svůj volný čas mimo svou profesi věnuje práci lektora na Centru LIBROS . Stoprocentně spolehlivý. Pilot vojenského nákladního speciálu na terénním polygonu Centra LIBROS

Akce končí za

NEJVĚTŠÍ SVĚTOVÁ HOUPAČKAMultifukční rovnovážný systém pro vozidla do 20 t.


Unikátní konstrukce speciální plošiny s hydraulickým systémem vyvinuté v autorské dílně firmy Libor Václavík – LIBROS . Regulovatelný hydraulický systém je nastavitelný podle potřeby. Výcviku každého jednotlivého řidiče, charakteru a typu vozidla, popř. rychlosti nájezdu a výjezdu vozidla z plošiny houpačky. Opakovaným najížděním si vnímavý řidič uloží do hlavy momenty rovnováhy vozidla a své reakce na bezprostřední a náhlou změnu těžiště vozidla.

Ve všech simulátorech vyvinutých Centrem LIBROS , ať už jde o BALANC SYSTÉM, BULLER SYSTÉM i SWING SYSTÉM se jedinec-řidič dokonale propojí s technikou  a mnohem  lépe tak zvládá vozidlo v krizových situacích


999 CZK

  

999 CZK bez DPH


Původní cena 1 500 CZK ušetříte 501 CZK
Libros

JSME VŠUDE S VÁMI

SLEDUJTE NÁS NA SÍTI