Načítání obsahu...
CZ  
+420 732 894 914 info.centrum@libros.cz
Libros  30 minut
-52 %

3 999 CZK

PRŮBĚH ZÁŽITKU

Ve sjednaný termín minimálně 30 min před začátkem zážitkové jízdy se dostavíte na adresu LIBROS, Palackého 1114, Ostrava-Přívoz. Zkušený instruktor od Vás nejprve přebere poukázku, která Vás opravňuje k uskutečnění zážitku a zkontroluje, zda je vše v pořádku. Následně Vás čeká instruktáž z ovládání vozidla a chování při samotné jízdě. Instruktor s Vámi projede jedno kolo offroadového polygonu. Následně zasednete za volant a vyrazíte s instruktorem do drsného terénu, plného hrbolů, příkopů, kamenitých úseků, valů s křovím a prudkých svahů. Vedle  šikmých až 45° svahů Vás čekají také prudká klesání a stoupání, náročné terénní nerovnosti, různé přírodní překážky, hrboly, jámy, příkopy a výmoly, přejezdy přes technické mosty, jízdy v brutálních klopených zatáčkách a spoustu jiných velice atraktivních překážek. Instruktor je Vám po celou dobu jízdy k dispozici, dohlíží na bezpečnost a na správné ovládání.  

Akce končí za

Praga V3S - Cisterna

K zážitku je nutno dokoupit pohonné hmoty a zapůjčení homologované ochranné přilby.

Jeden z reprezentantů unikátní vojenské techniky na Centru LIBROS . Nepřekonatelný nákladní automobil, jehož konstrukční původ sahá až do roku 1953. Třínápravový legendární vůz s překvapivým výkonem, který oplývá obdivuhodnými jízdními vlastnosti, neuvěřitelnou průchodností terénu a dokonalým komfortem z jízdy v ryze vojenském stylu. Model je v provedení CISTERNA s ohřevem vody a tryskami pro čistění vozovky v červených barvách .

Parametry vozidla jsou následující. Motor tohoto vozu je řadový, vzduchem chlazený šestiválec Tatra 912-1 o objemu 7412 cm³ s přímým vstřikem paliva a ventilovým rozvodem OHVVýkon motoru je 98 koní (cca 70 kW) při 2 000 otáčkách za minutu.  Maximální rychlost až 80 km/h.

1 899 CZK

  

1 569 CZK bez DPH


Původní cena 3 999 CZK ušetříte 2 100 CZK

Zasednete za volant a vyrazíte s instruktorem do drsného terénu, plného hrbolů, příkopů, kamenitých úseků, valů s křovím a prudkých svahů. Vedle  šikmých až 45° svahů Vás čekají také prudká klesání a stoupání, náročné terénní nerovnosti, různé přírodní překážky, hrboly, jámy, příkopy a výmoly, přejezdy přes technické mosty, jízdy v brutálních klopených zatáčkách a spoustu jiných velice atraktivních překážek. Instruktor je Vám po celou dobu jízdy k dispozici, dohlíží na bezpečnost a na správné ovládání.

Zážitky naší fanynky

Zážitky naší fanynky

Splněný sen coby řidič V3S! 
Děkuji instruktorovi, který se mnou měl hromadu trpělivosti a vážně jsem si z těch parádních 30ti minut užila každou vteřinu. 

Libros

JSME VŠUDE S VÁMI

SLEDUJTE NÁS NA SÍTI