Načítání obsahu...
CZ  
+420 732 894 914 Otevřeno po - pá, 7 - 16h
Libros  30 minut
-62 %

7 999 CZK

LEKTOŘI

NORBERT GATTNAR

Specialista a instruktor kurzů

Narozen jako autař. Rtuťovitý, multifunkční člověk s vysokou mírou adaptability pro různé situace a schopností lidské empatie. Jeho předností jsou znalosti o vozidlech a schopnost komunikace s kýmkoli. Spojení obojího dává ideální předpoklad pro profesi i

FILIP VIMPEL

Instruktor - specialista pro driftování s vozidlem.

Profesionální účastník Czech Drift Series. Konstruktér a servisman vozidel. Cílený a empatický přístup ke klientům, důkladný až neústupný pokud jde o profesionální přístup. Jde za svým velkým snem a cílem v evropském driftování.

IVAN BEDNAŘÍK

Specialista a instruktor kurzů

Vyzrálý a vyrovnaný profesionální řidič autobusu s nadhledem na věc. Otec Ivana Bednaříka jr. Klidně, rozvážně až nenápadně hodnotí řidiče při výcviku od svého velkého „autobusáckého“ volantu s pochopením. Svůj volný čas mimo svou profesi věnuje práci lektora na Centru LIBROS . Stoprocentně spolehlivý. Pilot vojenského nákladního speciálu na terénním polygonu Centra LIBROS

Akce končí za

TATRA PHOENIX EURO 6, smyk na asfaltu

K zážitku je nutno dokoupit pohonné hmoty.

Zájemci, kteří nevlastní vůbec žádné oprávnění k řízení motorového vozidla, si budou moct vyzkoušet po delším zaškolení svůj nový adrenalin.

2 999 CZK

  

2 479 CZK bez DPH


Původní cena 7 999 CZK ušetříte 5 000 CZK

TATRA PHOENIX EURO 6, 6x6.2, r.v. 2018 ,motor PACCAR MX -11, výkon 340 kW , manuální převodovka, hmotnost 13,5 tuny

Vyzkoušejte absolutní novinku TATRA  na smykových asfaltových plochách , zažijte dokonalost, snadnost ovládání vozu a královský pocit řidiče za volantem  !


Libros

JSME VŠUDE S VÁMI

SLEDUJTE NÁS NA SÍTI