Načítání obsahu...
CZ  
+420 732 894 914 info.centrum@libros.cz
Libros  30 minut
-50 %

7 999 CZK

PRŮBĚH ZÁŽITKU


Jízda v hasičském speciálu TATRA TERRA


  • 1.jízda - řídí instruktor + zaškolí zákazníka
  • 2.jízda - může řídit zákazník


LEKTOŘI

DAVID SELC

Specialista a instruktor kurzů

Sympatický chlapík s pevným hlasem a širokým životním rozhledem. Vyzná se v historii automobilů a motocyklů, uznává rodinné tradice a lidské hodnoty, miluje veškeré stroje, auta, motorky, život kolem sebe, pořádek a poctivost. Čemu nerozumí, tomu se naučí. Narozen jako profesionál, rodící se manažer. Vstřícný a empatický přístup ke klientům, důkladný až neústupný pokud jde o profesionální přístup. Charakteristická vlastnost – nesnese, aby něco nebylo v pořádku.

IVAN BEDNAŘÍK

Specialista a instruktor kurzů

Vyzrálý a vyrovnaný profesionální řidič autobusu s nadhledem na věc. Otec Ivana Bednaříka jr. Klidně, rozvážně až nenápadně hodnotí řidiče při výcviku od svého velkého „autobusáckého“ volantu s pochopením. Svůj volný čas mimo svou profesi věnuje práci lektora na Centru LIBROS . Stoprocentně spolehlivý. Pilot vojenského nákladního speciálu na terénním polygonu Centra LIBROS

Akce končí za

POŽÁRNÍ TATRA TERRA- asfalt

K zážitku je nutno dokoupit pohonné hmoty na 30 min. jízdy.


Chcete si vyzkoušet pravý adrenalin v hasičském speciálu?


U nás jste správně!


Tatra Terra je přímým pokračovatelem vozidel obchodních řad T 815, T 815-2 a TERRN01.


Při konstrukci vozidel TATRA TERRA byl kladen důraz na robustnost, odolnost, dlouhou životnost a jednoduchou obsluhu i ovládání. Nový je jak exteriér, tak interiér modernizované kabiny, pro potřeby hasičských a záchranářských vozidel doplněné o boční panely překrývajícími prostor mezi kabinou a nástavbou. Skelet kabiny byl zcela přepracován a plní nejnovější standardy mezinárodní normy EHK 29, včetně bariérové zkoušky na přední sloupky kabiny. Čelní sklo je nově do skeletu kabiny vlepeno. Nově jsou řešeny závěsy dveří s omezovači.


TERRA je vybavena známým a osvědčeným vzduchem přímo chlazeným tatrováckým osmiválcem o maximálním výkonu 325 kW a plně automatickou převodovkou Allison.


V ceně zážitku je pronájem vozu na 30 minut na našem polygonu a zkušený instruktor, který je s Vámi po celou dobu jízdy.


3 999 CZK

  

3 305 CZK bez DPH


Původní cena 7 999 CZK ušetříte 4 000 CZK

Adrenalinová jízda v hasičském speciálu Tatra TERRA

Libros

JSME VŠUDE S VÁMI

SLEDUJTE NÁS NA SÍTI