Načítání obsahu...
CZ  
+420 732 894 914 info.centrum@libros.cz
Libros  30 minut
-25 %

3 999 CZK

LEKTOŘI

DAVID SELC

Specialista a instruktor kurzů

Sympatický chlapík s pevným hlasem a širokým životním rozhledem. Vyzná se v historii automobilů a motocyklů, uznává rodinné tradice a lidské hodnoty, miluje veškeré stroje, auta, motorky, život kolem sebe, pořádek a poctivost. Čemu nerozumí, tomu se naučí. Narozen jako profesionál, rodící se manažer. Vstřícný a empatický přístup ke klientům, důkladný až neústupný pokud jde o profesionální přístup. Charakteristická vlastnost – nesnese, aby něco nebylo v pořádku.

KAREL KUPKA

Specialista a instruktor kurzů

Dobrovolný hasič s lidským až nadmíru obětavým nasazením. Pro hasičinu dělá více než ostatní, věnuje se dospívající hasičské generaci. Neměří čas, věnuje se všemu naplno, při práci instruktora mu pomáhá zkušenost ze svého záchranářského hasičského oboru. Specialista na výcvik dobrovolných i profesionálních hasičů, které dokáže během kurzu naučit spoustě nových věcí.Jeho schopnost nasazení se projevuje i u zážitkových programů. Je schopen kreativních myšlenek a nových nápadů. Jedním slovem oběta

MARTIN RUŠAJ

Specialista a instruktor kurzů

Zkušený profesionální hasič, poctivý instruktor, milovník správného humoru, cyklista, zahrádkář, pěstitel, obětavec, vyznavač nebojácné práce. Ochotný se zákazníkovi věnovat. Empatický při výkladu teorie bezpečné jízdy a důsledný při jejím naplňování v praxi. Normální pohodový chlapík, který s vámi pohovoří o všem upřímně. V noci nespí, dělá instruktora.

TOMÁŠ PŘIBYL

Specialista a insturktor kurzů

Mladý adrenalinový chlapík, rád a rychle se učí novým věcem. Má správné záliby. Rozmontovat a smontovat auto , motorku nebo cokoli. Empatický muž, který má své velké plány. Rodící se odborník – instruktor. Hodně ví a co neví, pozná a naučí se. Baví ho to. Má nebojácné nápady a nová řešení. Určitě do týmu přinese hodně nového a moderního.

MILAN ONDERKA

Specialista a instruktor kurzů

MIROSLAV KUSA

Specialista a instruktor kurzů

Rozvážný až nenápadný muž s velkou zásobou zkušeností. Čistý profesionál s vysokou vyjadřovací schopností a odborným výkladem v praktickém výcviku. Specialista na výcvik všech typů řidičů, které dokáže během kurzu naučit spoustě nových věcí. Jeho kmenové povolání je z úplně jiného oboru a pozici instruktora má jako profesionální hobby. Specialista na jízdu OFF ROAD.

IVAN BEDNAŘÍK

Specialista a instruktor kurzů

Vyzrálý a vyrovnaný profesionální řidič autobusu s nadhledem na věc. Otec Ivana Bednaříka jr. Klidně, rozvážně až nenápadně hodnotí řidiče při výcviku od svého velkého „autobusáckého“ volantu s pochopením. Svůj volný čas mimo svou profesi věnuje práci lektora na Centru LIBROS . Stoprocentně spolehlivý. Pilot vojenského nákladního speciálu na terénním polygonu Centra LIBROS

Akce končí za

TATRA 148 6X6 – AUTOMOBILOVÝ JEŘÁB


Vojenský automobilový jeřáb na podvozku TATRA 148 6x6 . Jeřábová nástavba výrobce ČKD Praha , Švermovy závody Slaný s příhradovou konstrukcí jeřábu s příhradovým nástavcem. Ovládání jeřábu hydraulikou s čerpadlem z podvozku vozidla. 

Motor: naftový ( vícepalivový ), atmosférický V8 , chlazený vzduchem

Výkon motoru: 148.6 kW/2 000 ot/min. ( 202 HP )

Zdvihový objem 12 666,8 ccm

Hmotnost: 23 775 kg

Podvozek: TATRA, nosná roura s výkyvnými polonápravami

Převodovka: TATRA, mechanická, 5 rychlostí vpřed + zpátečka ( 2-5 synchronizovány )

Palivová nádrž: 200 l

Rok výroby: 1981

Nejvyšší rychlost: 60km/h

2 999 CZK

  

2 479 CZK bez DPH


Původní cena 3 999 CZK ušetříte 1 000 CZK

Chcete si vyzkoušet pravý adrenalin ve vojenské technice?

Tatra 148 6x6 je tu právě pro vás!

– AUTOMOBILOVÝ JEŘÁB - TYP T 2 – 928 - 2E AD 160 ČKD

Zasednete za volant a vyrazíte s instruktorem do drsného terénu.

  • 1.jízda - řídí instruktor + zaškolí zákazníka
  • 2.jízda - může řídit zákazník


Libros

JSME VŠUDE S VÁMI

SLEDUJTE NÁS NA SÍTI