Načítání obsahu...
CZ  
+420 732 894 914 info.centrum@libros.cz
Libros  30 minut
-20 %

1 999 CZK

PRŮBĚH ZÁŽITKU

Ve sjednaný termín minimálně 30 min před začátkem zážitkové jízdy se dostavíte na adresu LIBROS, Palackého 1114, Ostrava-Přívoz, zkušený instruktor od Vás nejprve přebere poukázku, která Vás opravňuje k uskutečnění zážitku a zkontroluje, zda je vše v pořádku. Následně Vás čeká instruktáž z ovládání vozidla a chování při samotné jízdě. Instruktor s Vámi projede jedno kolo offroadového polygonu. Následně zasednete za volant a vyrážíte s instruktorem do drsného terénu, plného hrbolů, příkopů, kamenitých úseků, valů s křovím a prudkých svahů. Vedle šikmých až 45° svahů Vás čekají také prudká klesání a stoupání, náročné terénní nerovnosti, různé přírodní překážky, hrboly, jámy, příkopy a výmoly, přejezdy přes technické mosty, jízdy v brutálních klopených zatáčkách a spoustu jiných velice atraktivních překážek. Instruktor je Vám po celou dobu jízdy k dispozici, dohlíží na bezpečnost a na správné ovládání. Pokud se budete řídit jeho pokyny, je trasa zcela bezpečná. Diváci se mohou zúčastnit.    

LEKTOŘI

DAVID SELC

Specialista a instruktor kurzů

Sympatický chlapík s pevným hlasem a širokým životním rozhledem. Vyzná se v historii automobilů a motocyklů, uznává rodinné tradice a lidské hodnoty, miluje veškeré stroje, auta, motorky, život kolem sebe, pořádek a poctivost. Čemu nerozumí, tomu se naučí. Narozen jako profesionál, rodící se manažer. Vstřícný a empatický přístup ke klientům, důkladný až neústupný pokud jde o profesionální přístup. Charakteristická vlastnost – nesnese, aby něco nebylo v pořádku.

IVAN BEDNAŘÍK

Specialista a instruktor kurzů

Vyzrálý a vyrovnaný profesionální řidič autobusu s nadhledem na věc. Otec Ivana Bednaříka jr. Klidně, rozvážně až nenápadně hodnotí řidiče při výcviku od svého velkého „autobusáckého“ volantu s pochopením. Svůj volný čas mimo svou profesi věnuje práci lektora na Centru LIBROS . Stoprocentně spolehlivý. Pilot vojenského nákladního speciálu na terénním polygonu Centra LIBROS

Akce končí za

VOJENSKÝ TERÉNNÍ AUTOMOBIL UAZ 469 Bi

K zážitku je nutno dokoupit pohonné hmoty a zapůjčení homologované ochranné přilby.

Zatímco americká armáda má své jeepy, sovětský blok v časech studené války spoléhal vojenský off-road, UAZ 469.Nesmrtelný UAZ sjíždí z výrobních linek už od roku 1972. Osobní terénní dvounápravový automobil s pohonem všech kol, s karosérií s odnímatelnou střechou a se sklopnou zadní stěnou vyrábí od roku 1971 ruská automobilka UAZ. Slouží k přepravě osob a nákladu po pozemních komunikacích, ale vyniká také v terénu.

Má zvýšenou průchodnost v terénu, vypínatelný pohon přední nápravy. Vozidlo je poháněno benzínovým, zážehovým, čtyřdobým, čtyřválcovým motorem chlazeným kapalinou o objemu 2500 ccm.

1 599 CZK

  

1 321 CZK bez DPH


Původní cena 1 999 CZK ušetříte 400 CZK

Vyzkoušej si jízdu oblíbeným vozem, kteýsloužil všem myslitelným složkám státní moci. UAZ - 469 stále slouží v mnoha armádách, vč. té naší. Jízda je vhodná pro ženy i děti. Na vlastní kůži si můžete vyzkoušet extrémní stoupání, zdánlivě neprůjezdné překážky nebo jízdu v extrémním náklonu našeho terénního polygonu! Anebo si můžete vybrat i jednodušší terén. V ceně zážitku je pronájem vozu na 30 minut jízdy v terénu a zkušený instruktor po celou dobu jízdy.       

Libros

JSME VŠUDE S VÁMI

SLEDUJTE NÁS NA SÍTI